• ZÁKLADNÍ INFORMACE
  • KATEGORIE
  • HARMONOGRAM
  • PROPOZICE A PŘIHLÁŠKY
  • VÝSLEDKY
  • FOTO-VIDEO

JARNÍ POHÁR: DĚTI V AKCI

Termín 30. 3. 2019
Organizátor Dům dětí a mládeže Jižní Město
Za podpory Hlavního města Prahy
Místo

Hala TJ JM Chodov

Mírového hnutí 2137, Praha 4

Kontakt

Monika Šemberová

778 525 145

semberova (zavináč) ddmjm.cz

Startovné 100 Kč / soutěžící
Vstupné 50 Kč / divák
Uzávěrka přihlášek

10. 3. 2019

Při zaplnění časového harmonogramu si organizátor vyhrazuje ukončit přihlašování ještě před termínem oficiální uzávěrky, proto s přihlášením dlouho nečekejte!
Děkujeme za pochopení.

   
 

 

KATEGORIE


A) formace převážně uměleckého zaměření
● výrazový tanec
● dětské taneční hříčky
● společenský tanec
● muzikál
● jazz dance
● orientální tanec

 

B) formace sportovního zaměření
● aerobik - pódiové skladby - komerce

● aerobik - pódiové skladby - se sportovními prvky - ATS

● aerobik - stepy
● zumba teams
● euroteam
● gymnastika
● rokenrol

 

C) taneční zaměření
● disko
● street dance
● hip hop
● funky

 

 

 

HARMONOGRAM

 

bude upřesněno  

 

 

PROPOZICE A PŘIHLÁŠKY


PROPOZICE stáhnout
   
PŘIHLÁŠKY přihlásit se
   
PREZENČNÍ LISTINY - SOUPISKY SOUTĚŽÍCÍCH stáhnout
   
FAKTURAČNÍ ÚDAJE zapsat
   

POSTUP PŘIHLAŠOVÁNÍ

1. Vyplňte on-line přihlášku a odešlete ji
2. Stáhněte si soupisku soutěžících, vyplňte ji a odešlete e-mailem na adresu semberova(zavináč)ddmjm.cz
3. Vyplňte údaje pro vystavení zálohové faktury.

4. Na e-mail: hudba@ddmjm.cz zašlete hudební doprovod k vašemu vystoupení (320kbs/max 10 MB/název souboru-název skladby)
5. Přihláška vám bude potvrzena do tří dnů od odeslání všech částí přihlášky.
6. Podle soupisky Vám bude stanovena konkrétní částka startovného, kterou je z vaší strany nutné potvrdit.
7. Po schválení částky vám bude na váš e-mail zaslána zálohová faktura s variabilním symbolem a číslem účtu.
8. Platbu je nutné uhradit obratem, nejpozději do  26. 3. 2019, jinak můžete být ze soutěže odhlášeni a to bez předchozího avíza.
9. Částku je nutné zaplatit v předepsané výši.
V případě změn bude po skončení soutěže vyúčtována reálná částka a na  
váš e-mail zašleme vyúčtovací fakturu.
- přeplatek vám bude zaslán na účet, ze kterého přišla vaše platba

      - podklady k zaplacení nedoplatku budou součástí vyúčtovací faktury

 

VRATKU ZA ODHLÁŠENÍ CELÉHO TÝMU JE MOŽNÉ UPLATNIT POUZE DO 29. 3. 2019 (včetně)
- Po tomto termínu již není možné vratku realizovat. Děkujeme za pochopení!

- Informaci o odhlášení posílejte na e-mail semberova@ddmjm.cz , předmět ODHLÁŠENÍ – DĚTI V AKCI 2018 – název týmu. Do obsahu zprávy dopište případné podrobnosti.

 

VÝSLEDKY


2018  
   
  stáhnout
   
   
2017  
   
SOBOTA stáhnout
   
Stručná pravidla A - Technický rozhodčí
  B - Technický rohodčí
  C - Obsahová část
  D - Estetický rozhodčí
  E - Estetický rohodčí
   
   
2016  
   
SOBOTA stáhnout
NEDĚLE stáhnout
   
Stručná pravidla A - Technický rozhodčí
  B - Technický rohodčí
  C - Obsahová část
  D - Estetický rozhodčí
  E - Estetický rohodčí
   
   
2015  
   
SOBOTA stáhnout
NEDĚLE stáhnout
   
Stručná pravidla A - Technický rozhodčí
  B - Technický rozhodčí
  C - Obsahová část
  D - Estetický rozhodčí
  E - Estetický rozhodčí
  Náčíní
   
   
   

 

FOTO A VIDEO

2018

Video

Videogalerie

Foto

Fotogalerie

 
2017

Video

Videogalerie 1

Foto

Fotogalerie 1

Fotogalerie 2

Fotogalerie 3

Fotogalerie 4

 
2016

- K prohlížení všech videí použijte menu v levém horním rohu videa.

- Videa budou postupně doplňována.

- Některé záznamy vystoupení chybí. Proč?

> V záznamu vystoupení se objevila skladba, kterou YouTube vyhodnotil jako porušení autorských práv a video je blokované.

> Na podnět týmu je video blokované a není viditelné pro širokou veřejnost.

> Některé záznamy není možné z důvodu nárokování autorských práv přehrát z mobilních zařízení (mobilní telefon, tablet), ale není problém ho přehrát v PC či notebooku.

 
2015
FOTO

28. 3. 2015 - 1. část

28. 3. 2015 - 2. část

29. 3. 2015 - 1. část

29. 3. 2015 - 2. část

VIDEO

28. 3. 2015

01 AK Dodo Kostelec nad Černými lesy / Šíleně veselá....
03 SK Hamr / Lovci
04 DDM JM M-team Praha / Surfařky
05 TJ Sokol Poděbrady oddíl aerobiku / Šamanky
02 AT Smile / Scooby - Doo

06 Aerobic team Angels / Loupež století
07 AE Team Alpha DDM Praha 9 / I Wanna Dance
08 SK FIT FOR YOU,Kralupy nad Vltavou / Fotbalové fanynky
09 Fit studio Venuše Kladno / Dvě vojenské duše
10 AC Angels Rakovník / Rebelové

11 Aerobic team Lysá nad Labem / Film o filmu - Rebelové 60 léta
12 AK Dodo Kostelec nad Černými lesy / Proměna v pubertě

13 Fit studio Venuše Kladno / Pejsek a kočička
14 Sport a Aerobic Club LT / Kačeří příběh

15 DDM JM M-team Praha / V pralese

16 Dare / Dare
17 Pohybové studio J&A Plzeň / Alenka v říši divů
18 SK Milín / Formule

19 Pohybové studio J&A Plzeň / Pod pirátskou vlajkou!
20 AK Dodo Kostelec nad Černými lesy / S Tebou mě baví svět

21 SK FIT FOR YOU Kralupy nad Vltavou / Meloun Party

22 SK Hamr / Maková panenka a motýl Emanuel
23 Aerobic Team Kids / Leprikónci
24 Aerobik  Team Lena Jindřichův Hradec / Noty - Safe nad Sound
25 Sport a Aerobic Club LT / Dirty Dancing
26 Aerobic team Lysá nad Labem / Candrbál při měsíčku

27 AT Maybe / Kráska a zvíře
28 TJ Sokol Poděbrady oddíl aerobiku / Mořský svět aneb Hledá se Nemo !

30 Fit studio Venuše Kladno / Show Dana Nekonečného

31 SK FIT FOR YOU Kralupy nad Vltavou / Laborantky
32 Pohybové studio J&A Plzeň / Kocour v botách
33 Aerobic team Lysá nad Labem / Trampské léto

34 DDM JM M-team Praha / Halloween
35 Pohybové studio J&A Plzeň / Zorro - tajemná tvář
38 TJ Sokol Poděbrady oddíl aerobiku / Disco Divas

39 SK Milín / American girls
40 ForBody Písek / Moderní Alenka v říši divů

41 ZŠ Řevničov / Slunce seno
42 Profi fitness Millenium Rakovník / Wings
43 Juniorky / Shakedown
44 ForBody Písek / Oliver Twist

45 Aerobic team Cragi junior / Božský Kája
46 Pohybové studio J&A Plzeň / Rocky

47 Sport a Aerobic Club LT / Burlesque
48 KAerobic Plzeň / Argentina
49 Sport a Aerobic Club LT / Ladies
50 DDM JM M-team Praha / Poslední akční hrdina
51 Sport a Aerobic Club LT / Rock you

52 DDM JM M-team Praha / Queens
53 KAerobic Plzeň / RIO

54 TJ Sokol Praha Hanspaulka / Námořnice

55 Profi fitness Millenium Rakovník / Waka waka

56 Fit studio Energy Kolín / Holky v akci

57 DDM JM M-team Praha / Bon Jovi

58 M Fitness Team / Rather be
59 I'M FIT / American stars

60 Aerobic club Angles / Titanic
61 I'M FIT / Pretty Woman

62 TS DanceStars / Zumba stars
63 DDM JM M-team Praha / V rytmu zumby
64 Elims / Wake me up
65 TJ Sokol Poděbrady oddíl aerobiku / Mini Chicas

66 TK SLIMKA Sedlčany, skupina Crazy dolls / I´m crazy
67 Cherries - Silueta Praha / Cherries

68 TJ Sokol Horoměřice / Fast Moving ropes – Rope Skipping

69 TAP Zbraslav / Kdo tancuje nezlobí

70 DDM JM M-team Praha / Šmídová, Krupková, Šperková
71 DDM JM M-team Praha / Venigerová, Žemličková, Podhorská, Böhmová
72 AE klub LADY Plzeň / Kykalová, Žakovcová, Hájková, Převrátilová

73 AE klub LADY Plzeň / Boudová, Boudová, Rottenbornová
74 DDM JM M-team Praha / Joštová, Beránková, Dostálová, Miklošová, Šmídová
75 AK Dodo Kostelec nad Černými lesy / Kloučková, Hlaváčková, Dobešová
76 DDM JM M-team Praha / Žižková, Šebestová, Krupková, Petrachová, Nožičková

77 SK FIT FOR YOU Kralupy nad Vltavou / Hloušková, Roubcová
78 DDM JM M-team Praha / Hrabáčová, Chrástková, Franková

79 Profi fitness Millenium Rakovník / Mikovcová, Tesaříková
80 Pohybové studio J&A Plzeň / Kubecová, Pechanová
81 Profi fitness Millenium Rakovník / Hůlová,
83 Pohybové studio J&A Plzeň / Terařová, Lodlová, Linhartová
84 Sport a Aerobic Club LT / Buchalová, Piskařová
85 Fit studio Jitky Brachovcové / Hrabalová. Saláková

86 SK FIT FOR YOU Kralupy nad Vltavou / Chromá, Svitková, Rychtaříková, Pjatkanová, Točíková
87 Fit studio Jitky Brachovcové / Náhlovská, Pajerová, Urbanová

88 AE klub LADY Plzeň / Marešová, Havlová

91 Junior aerobik Záchlumí / Marková, Martincová, Martincová
92 TJ Jiskra Otrokovice / Chaloupková, Ftáčníková, CIbulková
93 Pohybové studio J&A Plzeň / Růžičková, Žáková

94 TSK Dynamik Lysá nad Labem / Sabáková, Hejbalová

95 Mini Dolls / Hawai
96 B-Star Dance Company / Malé kotě
97 Top Secret / Pejsek a Kočička
98 ZUŠ Líbeznice / Pějme píseň dokola
99 ZUŠ Jirkov / Tygříci
100 Baby dance Praha / ZUS Jižní Město / Panenky
101 ZUS Jižní Město / Co je to?
102 Montegym Praha / Léto v Saint Tropez

103 TS Smile / Tanči dokud můžeš
104 DDM hl. m. Prahy Karlínské Spektrum / Crazy dance
105 TS Smile / mix 90
106 Mikro CIK-CAK / Summer Day
107 Mini Dolls / Minnie mouse
108 DDM JM TS Cassiopeia / V pohádce
109 Daisy Plánice / Ferda mravenec
110 Rytmus Úvaly / Pod naším okýnkem
111 DDM hl. m. Prahy Karlínské Spektrum / Šmoulové z Karlína
112 Montegym Praha / Cukrárna Na Vikárce

113 ZUŠ Líbeznice / Františkova rozcvička

114 TS Smile / Tepláky
115 Švihadlo ZUŠ Jižní Město / Klauni na výletě

116 TS Smile / Baby

117 Cik-cak / Tisíc a jedna noc

118 Mini Dolls / Paní liška
119 Modern dance Plamínek / Čertíci

120 Mini CIK-CAK / Ledové království
121 Mini Dolls / Adamsovy dcery

122 Rytmus Úvaly / Ztracená
123 TS Smile / Dracula
124 Rytmus Úvaly / Nostalgie
125 DDM JM TS Cassiopeia / Víno

126 DDM JM TS Cassiopeia / Roses

127 Mini Dolls / Ženetá, Majerová / Hříšný tanec

128 ZUŠ Líbeznice / Pojďte s námi na besedu
129 Cik-cak / Tschu Tscha Tscha
130 ZUŠ Líbeznice / První krůčky latiny

131 Modern dance Plamínek / Tanec v dešti
132 ZUS Jižní Město / Námořníci
133 ZUS Jižní Město / Skřítci
134 Baby dance Praha / Vločky
135 Rytmus Úvaly / Pro mámu
136 Baby dance Praha / Piráti

137 ZUS Jižní Město / U studánky

138 Baby dance Praha / Labutě

139 Modern dance Plamínek / Černá a bílá
140 Daisy Plánice / Music and Lyrics
141 Rytmus Úvaly / Říše elfů
142 TS DanceStars / One, two, three...
143 Švihadlo ZUŠ Jižní Město / Hýbe se to

144 Modern dance Plamínek / Čarodějnice
145 Dance Perfect / Manekýny
146 B-Star Dance Company / What about dance?
147 Baby dance Praha / Ladies
148 Modern dance Plamínek Nová Trojka / Usínání

149 Modern dance Plamínek

150 DDM JM TS Cassiopeia / I see the light
151 Rytmus Úvaly / Sand

152 B-Star Dance Company / The 30´s
153 Rytmus Úvaly / Let me know

154 DDM JM TS Cassiopeia / Sugar